Online platební modul GoPay

logo GoPayGoPay je platební systém pro online, diskrétní a bezpečné platby. Ikona GoPay zaručuje uživatelům pohodlí drobných plateb na internetu a obchodníkům jistotu okamžité platby za služby a zboží v elektronické komerci. Klíčovou výhodou je univerzální platební brána s nabídkou portfolia dalších platebních metod (superCASH, platební karty).

Uživatel GoPay peněženky (kupující), který zvolí GoPay platbu na stránkách E-shopu, je přesměrován na platební bránu GoPay, kde je vyzván k provedení platby. Po zaplacení je zpět přesměrován na stránky E-shopu, kde obchodník expeduje zboží / službu.

Obchodní účet je zřízen každému obchodníkovi po úspěšně provedené integraci GoPay do E-shopu. Účet je bezlimitní a eviduje pouze přijaté finanční prostředky od uživatelů GoPay peněženky. Přijaté peníze lze převádět z obchodního účtu na předem definovaný bankovní účet obchodníka. Jedná se o tzv. vyúčtování, které zahrnuje minimální a jediné zpoplatnění z realizovaného obratu a převod finančních prostředků.

Pokud obchodník provozuje více než jeden E-shop, lze založit více obchodních účtů s možností napárování na E-shopy v různých kombinacích.

GoPay peněženka je elektronická obdoba běžné peněženky pro rychlé každodenní platby, posílání nebo přijímání peněz po síti, bez poplatků, pohodlně a kdekoliv. S GoPay peněženkou může každý uživatel ihned, diskrétně a zcela zdarma platit za služby a zboží.

prestashop Gopay funkce
1. Dobíjení finančních prostředků do GoPay peněženky ZDARMA
2. Platba v E-shopu za vybrané zboží / službu
3. Přijetí platby na obchodní účet E-shopu v systémech GoPay
4. Pravidelné vyúčtování finančních prostředků na bankovní účet E-shopu

Pro využití všech vlastností je nutné provést integraci E-shopu s platebním systémem GoPay. Tento krok je v tomto případě realizován instalací platebního modulu GoPay do Prestashopu.

Výhody GoPay pro E-shop:
• nejdynamičtější platební systém na českém internetu
• komplexní rešení pro přijímaní plateb
• 1 integrace = 3 platební metody
• vyšší rentabilita realizovaných obchodu
• garance okamžité platby na obchodní účet
• transparentní obchodní politika
• žádné skryté náklady
• unikátní slevový program pro zákazníky
• příliv nových zákazníku

Zaujaly vás přednosti platebního systému GoPay? Máte otázky a zájem o obchodní partnerství? Více informací naleznete na www.gopay.cz nebo nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese podnikej@gopay.cz. Máme pro vás připravený balíček obchodních výhod a silnou marketingovou podporu nejdynamičtějšího platebního systému na českém internetu.

Kontaktní informace
Technické informace, integrace integrace@gopay.cz
Podpora, provozní otázky uzivej@gopay.cz
Smluvní podpora podnikej@gopay.cz

Návod instalace platebního modulu GoPay najdete zde

Platební modul GoPay stáhnete zde

https://www.gopay.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Moduly, Návody, rady, manuály se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

5 komentářů u Online platební modul GoPay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *