Chcete se naučit ovládat PrestaShop jako profík?

kniha prestashopSystém PrestaShop je k dipozici již řadu let, ale až teprve nedávno byla publikována kniha v českém jazyce, která vám poradí jak s prestashopem zacházet. Knihu mám osobně doma a velmi mě překvapila obsahem, který je často až dopodrobna probírán. Kniha o PrestaShopu je přizpůsobena na poslední verzi 1.4 s českým rozhraním. Vyzná se v ní i amatér a proto knihu vřele doporučuji všem, kteří s PrestaShopem začínají ale i pokročilým uživatelům.

Pěkná je kapitola 8 kde vám radí jak propagovat váš e-shop, pro začátečníky velmi vhodné. Není to jen postavit e-shop a nic nedělat. Postavit e-shop je vždy pouze začátek.

Osobně jsem byl překvapen častým zmiňováním portálu prestashopcesky.cz, tím bych chtěl autorovi poděkovat za reference.

Shrnutí obsahu knihy PrestaShop
– Jak PrestaShop nainstalovat a upravit vzhled e-shopu pomocí šablon
– Jak vytvořit kategorie a produktové stránky
– Jak zavést konkrétní platební metody a způsoby dopravy
– Jak e-shop zabezpečit proti výpadkům a útokům z Internetu
– Jak web přizpůsobit vyhledávačům a provést SEO
– Jak komunikovat se zákazníky pomocí newsletterů
– Jak nový obchod zpropagovat na Internetu a na sociálních sítích

Knihu PrestaShop zakoupíte u COMPUTER PRESS v jejich e-shopu viz. http://knihy.cpress.cz/prestashop.html

Příspěvek byl publikován v rubrice Informace, Společnost se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Chcete se naučit ovládat PrestaShop jako profík?

  1. Dobrý den, pracuji s prestashopem již 1 rok. Téměř všechny základní nastavení mi připravovala firma, které “prí” s prestashopem již pracovala. Nicméně do dneška řeším nedostatky v oprogramování.
    Mám otázku, která se týká standartních ovladačů překladů z AJ do CZ. Jsou totiž nepřesné a často ani překlad neučiní. Na e-shopu mi tak stále vyvstávají okénka s textem anglickým (většina z nich je při objednacím procesu, nemluvím o textech při výrobcích, které si překládám i upravuji samozřejmě sama). Můžete mi nějak poradit zda mohu zasáhnou a ručně opravit tyto překlady příp. doporučujete jiný – dobrý ovladač, který bude fungovat v souladu s prestashopem? Nechci se pouštět nyní do aktualizací systému prestahop, verzi mám Prestashop 1.6.1.6

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *